jaký fotobatoh

- dalekohledy, batohy, pomůcky a technické vychytávky...

jaký fotobatoh

Příspěvekod orchidej » 16 zář 2014, 23:13

Tak dneska jsem vyřešil umístění láhve na mém novém batohu. Odebral jsem jeden posuvný úchyt Glide Lock ze strany a posunul jsem ho dopředu. Lehev drží jak přibitá. Díky tvarování pet lahví věřím, že tam bude držet cokoli. Problém s pitím jsem vyřešil. Jen podotýkám, že stativ nikdy nenosím na batohu, ale zásadně přes rameno. ;-)

orchidej
zkušený běžný

Vlastním jménem: Petr Bambousek

jaký fotobatoh

Příspěvekod Flash » 17 zář 2014, 16:43

Teď jsem před koupí fotoatohu, tak jsem pročítal tohle vlákno. A možná to někomu pomůže a určitě to už někoho napadlo. Nechat si takový batoh ušít na míru, podle svých přání.
Jednou už jsem této možnosti využil, ale jednalo se pouze o expedičníabtoh, pro výpravu na Himáláj a požadavek na uožení fototechniky nebyl. V Hradci méme dva výrobce batohů, tak až se vrátím z lázní, skočím se tam zeptat a dám případně vědět. Minimálně kapsa na petlahve by asi nebyla problém.
Flash
vzácný host

Vlastním jménem: Jan Dvořák

jaký fotobatoh

Příspěvekod Nadzi » 17 zář 2014, 23:17

Ja som si dnes kúpil Lowepro LensTrekker 600AW
Výborne sa nosí dobre tvarovaný na dlhé teleobjektivy super zmestí sa mi tam aj blesk aj BB aj telekonvertori akurát je trosku problém s gimbal hlavou ale trocha som sa stym pohral a nakoniec tam ľahko spadla

Uvažujem že sa nechám inšpirovať členom orchidej a budú nosiť gimbalku rovno na stativu i kdyz je to vše namne hodné tažké : ROFL:
Predam Nikon D7100 telo zaruka 1,5 rok cena 800 eur + dohoda ziadne znamky pouzivania cca 10 000 cvakov
Nadzi
běžný

Předchozí

Zpět na Příslušenství