LIGHTROOM

LIGHTROOM

Příspěvekod dady » 08 bře 2014, 13:47

Omluva : :(
Patřilo to do posprocesu, bouchl jsem to do HW..

Vážení,
koupil jsem si po zralé úvaze (na stará kolena) Canon EOS 6D. Jako "bonus" k tomu byla disketa produktu pro práci s fotkama Adobe Photoshop Lightroom 5.3.
Protože po léta dělám s PhotoProfesional (byl součástí např. mé 50D, posléze 7D) a návazně jsem "upravoval" Tify v Zoneru, tak když jsem ten produkt otevřel, tak jsem ho rychle zavřel (starého psa nové kousky nenaučíš).
Kamoš mi řekl, hele, kup si videokurz od Bambouska, to je něco jinýho než manuál v angličtině..
Tak jsem si ho od Petra koupil a (fakt rychle) jsem si ho prostudoval.
Musím konstatovat, že je to kurz praktický, stručný ale věcný - prostě skvělý.
Srdečně ho všem, co nechtějí ztrácet čas pokusy a omyly při studiu originál manuálu a nápovědy a rychle se vše podstatné naučit (ve velice důkladně promyšlené zkratce) :
- jak si Lightroom konkrétně pro různou práci nastavit
- co můžete bezpečně vypnout (a získat maximální plochu pro práci)
- jak tento dokonalý nástroj snadno používat (od importu originálních fotek, přes jejich úpravu až po export pro web, tisk, výstavu, atd.)
Petr vás nezdržuje teorií a možnými alternativami (je jich pro každou funkci HAFO).
Řekne vám - já to dělám takhle - protože to je praktické, rychlé a pohodlné. A má 100% pravdu. Mohu mu jen poděkovat, ušetřil mi strašné množství pokusů a omylů. : good:

Dík Petře (a vy ostatní to neberte jako naivní pokus o reklamu).

Najděte si nabídku na Petrův videokurz na jeho stránkách : http://www.SulaSula.com .

PS:
Je fakt skvělý.

BTW :
Nastavil jsem svou novou mašinu (Canon EOS 6D) přesně podle Petrova doporučení (u jeho recenze na 6D).
A to, co jsem "vybádal" u své staré mašiny 7D za 3 roky, jsem měl u 6D v cajku za 5 minut.

Nemám co bych k tomu dodal. : beer:
Naposledy upravil dady dne 08 bře 2014, 18:29, celkově upraveno 4
Canon EOS 5D Mark III a Canon EOS 7D Mark II, objektiv Canon EF300/2,8, Canon EF100-400/4-5,6 L USM IS, blesk Canon SPEEDLITE 430EXII, fotokryt, trpělivost ....
dady
zkušený zimní host

Vlastním jménem: Zdeněk Ondrášek

LIGHTROOM

Příspěvekod Totmi » 08 bře 2014, 14:37

Pod tohle se můžu s klidem podepsat. Je to tak. Ten kurz je perfektni.
Technika: Canon 1DX, 5D mk3,16-35/4L is, 50/1,8, 100/2,8L is, 70-200/4L, 400/5,6 L, Extender 1,4x III, Blesk 580EX 2, Stativ + hlava FEISOL, fotovor+neopren, batoh Tamrac,..
Totmi
zkušený zimní host

Vlastním jménem: Martin Grossman

Zpět na Počítačový hardware